H.R.A.

30 hráčů, 0 mužů, 0 žen, 0 obojetných

5 hodin , 0 dnů , 2006

Web: http://hra.mysteria.cz/

Autoři: Drirr Filip Appl

Skupiny: —

Jeden hráč, jedna zbraň, jedno město… Kdo z vás uspěje ve hře o život? Jen jeden může přežít… Jedná se o noční bojovou hru volně inspirovanou filmem Battle Royale. Jde o čistokrevnou akci plnou adrenalinu, skrývání ve stínech, překvapivých útoků a zrady. Hráči se vžívají do účastníků přísně tajné hry o život a velkou odměnu. Každý z hráčů si vylosuje svou zbraň a jen s ní a mobilním telefonem, kterým dostává instrukce se snaží v potemnělém nočním městě přežít co nejdéle, získat další a lepší zbraně, vyhnout se policii a odstranit protivníky. Zvítězí jen jeden, a to ten, který poslední přežije. Nelze očekávat velké hraní rolí a niterní prožitky. Lze očekávat akci a adrenalin. Více informací například na http://larpard.wikidot.com/h-r-a-2006-2007

7.3

15 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
IsabellaJana Isabella Růžičková 25.03.2013

H.R.A. si na nic nehraje. Je to akční asasinská hra, kde jde o to se s někým spojit a pak ho v pravý čas zradit. V jednoduchosti je krása, skvěle se provětráte a zažijete nějakou akci. Jen je třeba nebát se tmy (vlastní zkušenost :-D).

0
ErriksonMilan Tomeš 11.03.2013

Naprosto jednoduchá a akční hra, která sází na to, že vyhrát může jen jeden. A tak je na Vás, zda budete utíkat a schovávat se, zabijete koho potkáte, nebo se s někým spojíte a pak je za rohem zradíte. Nutno dodat, že jednoduchý to mít nebudete, protože někdo dostane nůž, někdo samopal a někdo třeba pánvičku. Že to je nespravedlivý? Tak si to užijte. Až do konce. Hrál jsem to několikrát v různých městech a vždy jsem si to užil. Pokud budete mít příležitost, rozhodně dobrá volba na adrenalinově prožitou noc.
A když budete mít štěstí, možná potkáte i Hell raidera, jak na svém kole brázdí ulice s vidlemi v ruce a heroinem v žilách :-)

0
DrirrFilip Appl 12.01.2013

Jednoduchá, akční hra, ve které jen s mobilem, mapou a vylosovanou zbraní (dostat můžete od pánve, kola, neprůstřelné vesty až po katanu, luk či pistoli), pobíháte po nočním městě ve vyhrazených zónach a snažíte se přežít až do konce. Zašít se nemůžete. Zóny se totiž postupně zavírají a kdo v nich zůstane, umírá. Hra je podle přesně taková, na jakou se tváří (tedy o plížení, akčnění ve skupinách i sólo a o včasné zradě) a je nutné do ní jít s tím, že při smůle či nepozornosti můžete umřít po deseti minutách. Ale to je hold život no... :)

0
CiriTereza Staňková 02.01.2013

Výborná akce a adrenalin. Žádná složitá pravidla, stačí přežít jako poslední. Život není fér. H.R.A. taky ne. Možná začneš svůj boj o přežití s pánvičkou v ruce, zatímco jiný s revolverem. Každý bojuje sám za sebe, ale i přesto je většinou nutné uzavřít nejistá spojenectví, jinak člověk nepřežije ani deset minut. Ale je třeba umět včas zradit.