Trnové království VI. - Chaos války

Země zmítaná válkou se propadá do chaosu. Rolníci povstávají a útočí na své pány. Tvrze a panské statky hoří, jen nemnozí z rytířů stihli spasit své životy úprkem za kamenné hradby velkých hradů a měst.

Mezitím ve velkém městě Hvězdníně pozvednul svůj prapor vévoda z Hvězdy. K jeho svaté výpravě se rychle přidávají všichni věrní z celého království. Podaří se jim vyhnat heretiky a vetřelce ze své země?

8.3

20 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
OrzoPan Orzo 11.04.2016

Na pohodu. 

 

0
AlfirinAlfirin 04.04.2016

Příjemná svižná akce, pauzy dlouhé tak akorát, aby si člověk oddechl, ale nenudil se. Oraganizace ukázková, velení Vyvolených taky výborné a až ná pár výjimek (které se ale najdou vždycky) féroví soupeři. Co dodat - jen tak dál :-)

0
UgrúkRumcajs 04.04.2016

Zdarec, 

bitva byla super. Musím ocenit celkem pestrou sestavu jednotlivých střetů, nikdy jsem se nenudil, žádný nablblý prostoje nebo pochody. Spolupráce mezi orgy byla perfektni, hezky vám to šlapalo. Životy byly rozděleny spravedlivě. Osobně si myslím, že mohlo být plošně o jeden život méně a malinko více rozevřít nůžky mezi lidmi v hezkém kostýmu a zbrojí vs lidí pouze v hezkém kostýmu. Ale jinak vážně dobrý. 

0
Kuzma Bohatýr!!Adam Řehák 03.04.2016

Výborná akce, která se pokaždé osvědčí. Letos bych ale dokonce řekl, že to byla moje nejlepší dřevárna. Pokud jsem viděl, organizace zmáknutá perfektně. Strany velice vyrovnané, ostatně to se ukázalo i na závěrečce. A program? Oproti jiným bitvám luxus. Neopakující se bitvy, originální Vlajky a ten nápad s oživováním oproti +2 životů - nejdřív se mi to zdálo fádní, ale pak to bylo hodně zajímavý. Sice atmosféru dodělávaly jen dýmovnice s hudbou, ale armády i skupiny žoldáků spolu krásně seděly, za to děkuju všem hráčům. Orgoši zase skvěle rozdělovali  žoldáky, kteří výborně seděli k jednotlivých stranám (rusáci ke královským, mušketýři k panské) .Co bych vyzdvihl: Náboženské strany byly kostýmově originálně zvládnuté, a lehkooděnci dobře zapadli. Šermy byly mnohem lépe vidět než glejty. Divokej lid využil potenciálu (Některé nápady byly opravdu divoké).

P.S. Ocenil bych jen, kdyby někdy vyhrála moje strana. Jen tak, že se to ještě nestalo.

 

0
dyymondavid 03.04.2016

Ůžasní lidé, úžasní ORGové,úžasné úplně všechno. Bojoval jsem za vyvolené a maximálně jsem si to užil. Rozhodně bychdoporučil vyvolené tomu kdo si chce pořádně zařvat nějaké ty extremistické náboženské pokřiky.

Události