Trnové království V. - Vichry války

Pražská jednodenní bitva, konaná 24.10.2015 v Praze-Xaverově.

Vojska krále Tristana se musela potýkat s rozsáhlým povstáním šlechty, která požadovala náboženskou svobodu a omezení privilegií Vyvolených, příslušníků nového náboženství šířícího se královstvím.

Královská vojska však byla poražena a král musel z bojiště uprchnout.

 

8.3

21 celkem

Vaše hodnocení je: 0


10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

0
TerkaTereza Marková 03.12.2015

Za mě to byla bitva, kam by se organizátoři větších bitev mohly přijet podívat, jak se vlastně taková hra staví - jednotlivé střety byly tak akorát dlouhé, realitvně pestré, strany celkem vyvážené, dávalo to celé smysl. Vždy jsme věděli co se dějě, žádné neplánovaně dlouhé pauzy, čekání, nedorozumění. Funkční komunikace. Minimum poblémů a hádek. Sice je to malá bitva bez výpravy ale - klobouk dolů.

0
ŠtěpánŠtěpán Liška 27.10.2015

Příjemná sobotní sportovná kratochvíle,

Hra šlapala tak jak měla. Jednoduché pestré střety. Fakt hezké nové místo.

Díky organizátorům za projevenou důvěru a svěření velení. Užil jsem si to.

A nepršelo, a lidi byli na sebe hodní.

Pro příště bych byl pro plošné snížení počtu životů. Když už bylo neomezené oživování.

A Hugo mě fakt nebaví, ale to už víte.

9/10

0
dyymondavid 27.10.2015

Bitva se mi líbila,

čaj fajn lidi fajn nové místo super

jediné co mi bilo trochu líto je to že závěrečka byla moc rychlá, víc se mi líbila ta na jaře

 

Jinak všechno fajn 8/10

0
OrzoPan Orzo 25.10.2015

Ikdyž jsem uvedený jako autor, hru se nebojímn hodnotut, protože jsem byl přítomen jako účastník a organizátorům jsem jen v pár věcech poradil. Zorganizovali to ale sami :)

Takže co k tomu říct, no. Za mě parádní zábava na sobotu za směšně nízkou cenu. Užil jsem si to fakt dost, násilí jsme napáchali taky celkem dostatek, a od minula jsem zaznamenal výrazně méně konfliktů. Celkově rozhodně dost dobrý posun! Jediné co bych vytkl byly životy. Respawnů byla vždycky spousta, akci by podle mě dost prospělo plošné -1, případně i obecné zpřísnění. Strop 6 mi prostě přijde zbytečný.

 

byl jsem fakt spokojen, 8/10.

0
BifurJiří Stibor 25.10.2015

Bezva akce, užil jsem si to. Chození přiměřeně, bojů hojně, přestávky fajn.

Přes moji nezkušenost ve vedení to nedopadlo špatně.

Určitě, pokud to jen trochu půjde, se na jaře zúčastním.

PS: Na jakou jinou bitvu si můžu dojít pěšky z domova :D

0
YsharaKatka 25.10.2015

Chození dobrý, násilí akorát, žádný velký komplikace. Ideální formát, jedna z mála pražských jednodenek, u kterých člověk nekouká na hodinky, kdy už se bude končit. Žádný kraviny s mrkvema nebo dobývání špagátu, pěkně hrr na ně!
Trošku mě jen otrávilo to postávání před a v závěrečce. Ale to jde asi spíš na hráče.

A divný parkování, koukala jsem, že tam někomu orvali dělníci auto :) Vím, jednodenka v lese, ale my přespolňáci nemáme moc jinou možnost. Osobně bych se nezlobila, kdyby to bylo znova a stejně.

0
MicroRadek 25.10.2015

Příjemná akce v příjemném prostředí. Minimum konfliktů a dobrá nálada. Užil jsem si to.

0
Šamanz Egeru 25.10.2015

Příjemná podzimní jednodenka u Prahy. Bitva v lese bez kulis a RP, zato levná a v dobré partě. Bylo fajn, že nebyly všechny střety obyčejné řadovky - často šlo o to splnit na herním území nějaké úkoly, takže se boje rozdrobily na střety malých skupin.

0
FénixDominik 25.10.2015

Na malou pražskou bitvu výborná suprová akce...

Co se týče zábavy tak to jsem si užil plnými doušky. Osobně jsem byl trochu zklamán z toho,jak rychle mi to uběhlo,ale s tím asi nic nenaděláte :D 

Nejvíc tomu přispělo asi to,že tam nějak nepanoval až tak velký boj o vítěztví,ale myslím, že jsme si to prostě přijeli všichni užít(a zvítězení bylo jen sladká tečka), za což chválím hráče :-) .
A možná tomu i psychologicky pomohlo to,že jsme snad stále remizovali a tak nebyl prostor říkat že jedna strana nepřiznává a podobné věci... :-) 

Co se týče živototvého ohodnocení byl jsem zcela spokojen... hlavně kvůli těm nekonečnu oživení. Rozhodně to bylo lepší mít víc životů v tomto případě,neboť kdyby to tak nebylo,tak bych se z neustálého oživování unavil :D :D :-) 

Další plus byl stan,který jsem ale nevyužil...
 
už se těším na další rok

Události